Jak se vyhnout toxickým lidem - ZeptejSeFilipa (101. díl)

Negativní emoce známe. Někdy přijdou rychle a stejně tak odchází. Negativní nálady a myšlení nám ovlivňuje okolí, ve kterém se nacházíme. Někdy může i ta nejbližší osoba být zdrojem toxicity, kterou onemocníme, protože si nehlídáme, kolik negativní energie do sebe necháme absorbovat.

OBSAH:
0:16 - Spektrum toxicity (nízká, střední a vysoká)
1:20 - Člověk není chráněn proti negativnímu prostředí
3:50 - Cvičení - jak identifikovat toxické lidi ve vašem okolí
5:57 - Kategorie toxických lidí
9:15 - Jak se vyhnout toxickým lidem
12:26 - Co když se nemůžete snadno vyhnout toxickým lidem

Člověk je jako houba a emoce vnímá a nasává do sebe. Odsud máme dobrý pocit, když nás někdo pochválí a špatný pocit, když nám někdo ukradne kolo, nebo automobil. S negativními emocemi si obvykle poradíme tak, že se někomu svěříme. Co nám ale dělají lidé, kteří s námi vyhledávají kontakt zejména proto, aby si mohli postěžovat? Co s takovými "negáči" dělat?

Jak zvládnou stres, depresi, blbou náladu, dramatické situace, si řekneme v jiném díle. V tomto se dozvíte jak zjistit kdo vás může ovlivňovat negativně a jak s takovými lidmi naložit.

Dnešní díl jsem věnoval všem, kteří žijí v toxickém prostředí negativních osob, které jim dělají ze života peklo. Někdy to může být kamarád, který si prostě sem tam stěžuje, ale i takový člověk může být pro nás toxický, pokud s ním trávíme významné množství času. Právě osoby nejbližší na nás mají ten největší vliv a pokud si někdo neustále stěžuje, nebo nás nepodporuje, nemotivuje, má to důrazný vliv na naši psychiku, kuráž, odvahu a schopnost se dobře rozhodovat.

Tento díl spadá do kategorie psychologie, která je významnou součástí každého podnikatele a dobrého obchodníka. Když nebudete vnitřně v pohodě, nemusí se vám dařit ani v podnikání.

Díl doporučuji všem, kteří chtějí zjistit jak naložit s negáči a osvobodit svou mysl ze zajetí negativních myšlenek.Líbí se ti moje marketingová show? Odebírej videa!
➜ http://bit.ly/ZeptejSeFilipa

➜ Mrkni na můj web https://zsf.cz

Náhodné video