Klíčová slova která vydělají miliony - ZeptejSeFilipa (84. díl)

Klíčová slova jsou aktuálním prostředkem k získání požadovaných dat z vyhledávačů. Marketéři a SEO odborníci se zabývají analýzou těchto klíčových slov tak, aby nalezli ty nejzajímavější. Následně se provádí příprava plánu, nasazení obsahové strategie, on-page optimalizace a provádění linkbuildingu v dlouhodobém plánu.

0:29 - Klient v roli odborníka
3:02 - Brandová klíčová slova
5:33 - Příležitost pro lepší klíčová slova
10:00 - Praktické použití


Budete tak úspěšní, jak dobré příležitosti na klíčová slova objevíte a získáte si své fanoušky rychleji, když se nebudete omezovat pouze na ty nejvíce konkurenční klíčová slova.


Být kreativní v klíčových frázích přináší ovoce už jen z principu. Klíčová slova, která vás napadají hned v hlavě pravděpodobně již napadli i vaši konkurenci. Zkuste to jinak.


Klíčová slova se týkají i názvů domén. To je taky takové klíčové slovo. Tady ale jde spíš o to, zda si jméno domény snadno zapamatuji. Domény se snadno zapamatovatelným názvem mají lepší šanci na vracející návštěvníky, protože ví kam mají jít.


Klíčová slova vám mohou vydělat miliony, pokud je v marketingové strategii správně použijete s obsahovým plánem.Líbí se ti moje marketingová show? Odebírej videa!
➜ http://bit.ly/ZeptejSeFilipa

➜ Mrkni na můj web https://zsf.cz